5/5
Košík:1 ks
bez DPH:17.33 €
s DPH:20.80 €
QR code
Kožená dámska peňaženka, lakovaná, s ochranou RFID /ochrana proti čítaniu kreditných kariet/, značka LORENTI, farba lila

Peňaženka s charakterom, jedinečným štýlom a bezkonkurenčnou cenou. Každá peňaženka je vyrobená z kvalitnej prírodnej kože. Prémiový produkt pre najnáročnejšie ženy.

Peňaženka je nenahraditeľným doplnkom každej ženy. V menšej alebo väčšej veľkosti, v tlmených odtieňoch alebo v silných výrazných vzoroch. Peňaženka je chránená proti krádeži peňazí z bezkontaktných kariet ( RFID ochrana ). Úžasná dámska peňaženka z najnovšej kolekcie. Vyrobená z prírodnej kože najvyššej kvality, na vonkajšej strane lesklej a vo vnútri matnej. Každá peňaženka má jedinečný štýl a charakter. Je navrhnutá podľa najnovších trendov. Perfektná ponuka pre každú ženu. Vynikajúca kvalita, dokonalé spracovanie a jedinečný vzhľad sú našou ideálnou ponukou pre vás. Peňaženka je zabalená v krabičke značky Lorenti. Nemusíte strácať čas a peniaze hľadaním darčekového balenia. Všetko čo potrebujete, je ozdobná stuha a môžete sa tešiť z radosti z krásneho darčeka.

(vyhradzujeme si právo meniť tieto popisy a špecifikácie bez predošlého upozornenia)